TRENÉŘI

Ondřej Struk
Ondřej Struk

Ondřej Struk

732 808 544 // Ondra.Struk@seznam.cz

Ahoj, zdravím všechny fitness nadšence a milovníky jakéhokoliv sportu. Jmenuji se Ondřej STRUKa pocházím z Klášterce nad Ohří.
Se sportem obecně jsem začínal už ve velice raném dětství, kde jsem jako mrňavý capart nastoupil do Karate klubu Kadaň. Ze dvou hodinových tréninků týdně se s postupem času staly 3-4 dvouapůlhodinové, které eskalovaly 3. místem na Mistrovství České republiky kumite v kategorii starší dorost a spoustou dalších dílčích úspěchů. V této době jsem už sám zjišťoval, že se trochu vymykám svým vrstevníkům jak muskulaturou, tak v silových výkonech, začal jsem aktivně fitness studovat a jakmile jsem vešel poprvé do fitka (takový rezavý shnilý sklep jak jsme tomu říkávali), bylo vše jasné.
Ke všem svým zálibám a koníčkům (hrál jsem k tomu na spoustu dechových nástrojů, závodně tančil, stále závodně zápasil) jsem si ještě pravidelně nakládal hodiny v posilovně. Sice jsem vystudoval elektrotechniku, které jsem se doposud věnoval, ale láska ke sportu mě vždy táhla maloučko jinam.
Stále víc a víc jsem si uvědomoval, že v gymu najdu něco mnohem víc, než jen ‘‘surové zvedání železa‘‘ a očekávaný nárůst svalové hmoty či nějakou tu redukci tuku. Že tam vlastně můžu realizovat sám sebe, že když budu na něčem tvrdě makat a půjdu si nesmlouvavě za svým vytyčeným cílem, očekávaný výsledek se dostaví. To, mnohdy každodenní ‘‘vypnutí‘‘ hlavy, ty vyplavené endorfiny, které cítíte v každé své žíle po dobře odvedené práci… Tento pocit přeji každému zažít. Toto se stane naším hnacím motorem a mým životním cílem u každého z vás.
Věřte mi, nebude to hned a mnohdy to může i bolet, ale stojí to sakra za to. Pojďte do toho. Ne až po Novém roce, ne od pondělí, ne až až… Ale teď! Společně najdeme tu správnou cestu, která bude dlouhodobě udržitelná a povede za vaším lepším Já ať už v posilovně, tak v osobním životě. A o to tu přeci jde. Protože cesta je cíl. Makejte na sobě, dělejte co vás baví a naplňuje, radujte se ze života, nezáviďte si a brzy Zdááár! 🙂

– Instruktor fitness (Fitness akademie Ronnie.cz)
– Trenér kulturistiky (Fitness akademie Ronnie.cz)
– Poradenská a konzultační činnost v oboru výživy a suplementace
– Masérské, rekondiční a regenerační služby – docházková služba (mobilní masérské služby)