TRENÉŘI

JAN HOLUB
JAN HOLUB

JAN HOLUB

725240140 // honzinoh@seznam.cz

Mojí celoživotní náplní je sport, vystřídal jsem za svých 25 let sporty jako (hokej,tenis, řeckořímské zápasy, box) ale v tuto chvíli už se 8 rokem věnuji cvičení ve fitness centrech. Moje hlavní působení je v oblastech powerliftingu. Powerlifting je sport který není opravdu pro každeho a vyžaduje velkou disciplínu, aby se člověk posouval dál a to je to co bych vám chtěl já dát! Veškeré zkušenosti, techniky, mobilizační cvičení jsem nasbíral ze závodění v jednoltlivých disciplínách a jedna z hlavních disciplín je bench-press. Abych se tomuto sportu podíval více do hloubku tak už druhým rokem se snažím cestovat po všech různých fitness centrech po republice kde trénují jen ti nejlepší a to je to co každý z nás musí vědět, že nejvíce se naučíte vše v praxi po boku těch nejlepší lifterů v republice.

 

Takže si myslím, že jsem natolik zkušený, abych vám všechny tyto informace, poznatky a zkušenosti předal a posouval tak vaše výkony a sny na jiný level.

 

Moje motto: Tělo zvedne všechno, stačí přesvedčit mozek.

 

Moje vize do budoucna je vybudovat silný a sebevědomý tým lidí, co by chtěli závodit a zkusili se vyšplhat kdo ví, třeba i na vyšší soutěže. Váš progress, moje radost . 😊

Moje dosavadní výkony, které mám zapsané jsou

Dřep: 250kg

Bench: 175kg

Mrtvý tah: 260

 

Kontaktovat mě můžete převážně na mém instagramu: honza_lift