TRENÉŘI

Nika Bilanyčová
Nika Bilanyčová

Nika Bilanyčová

777 555 899 // nikabilanych@gmail.com

1-CertificateFRC® – specialistka v oblasti mobility a správné funkčnosti kloubů

Zbavte se limitujících faktorů, které Vám znemožňují se hýbat tak, jak byste se doopravdy hýbat chtěli.

Díky dnešnímu pohodlnému stylu života přicházíme o schopnost se hýbat tak, jak k tomu naše tělo bylo skutečně navrženo, a to již od chvíle, kdy jsme na celý den posazeni do školních lavic.
Nedostatek pohybu a sedavý způsob života si nahrazujeme cvičením, ať už je to ve formě posilování, běhu či jakéhokoliv jiného sportu. To nám však nenabízí takovou rozmanitost pohybu, jakou naše klouby doopravdy vyžadují, a tak ztrácíme rozsah pohybu v kloubech, které jsou pro jejich funkčnost a zdraví nezbytné.
Když se pak pokoušíme o provedení cviku, na který nejsme připraveni, musí si naše tělo najít způsoby, kterými vykompenzuje nedostatek kloubních funkcí. Postupně si tak vytváříme kompenzační návyky, které mohou vést k bolesti či ke zranění, a nakonec nejsme schopni používat naše těla tak, jak bychom chtěli.

Pomáhám lidem zlepšit jejich celkovou mobilitu a rozsah pohybu v kloubech, zbavit se bolesti a pocitu ,,zkrácených a ztuhlých“ svalů.
Nezáleží na věku či na tom, zda jste aktivní sportovec nebo trávíte většinu svého času na židli. Ať už je Vašim cílem zlepšení sportovního výkonu, dosažení většího svalového rozvoje či zlepšení aktivní flexibility, pomohu Vám vybudovat pevný základ a odolné tělo, ve kterém se budete cítit lépe než kdy předtím.

Functional Range Conditioning® je systém založen doktorem Andreem Spinou. Používá vědecky ověřené techniky ke zlepšení funkce a zdraví kloubů a celkové mobility těla.

Mobilitu lze vnímat jako silové cvičení na klouby. Je to snadné – zdravé klouby nám ,,odemknou“ více použitelné flexibility, lepší kontrolu nad vlastním tělem a sníží riziko zranění.